Mercedes-Benz, 270, 2002, Naftë

4,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
2518
Titulli
Shitet Mercedes-Benz, 270
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
10.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2700 cc
Info Motorri
Ne gjendje perfekte
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
270 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
23000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu erret
Ngjyra Brënda
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
9.8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6.8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8.1 L/100 km
Emission Class
Euro 1
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Cruise Control
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Mercedes benz E270 CDI shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ka 1 vit qe ka ardhur nga italia vetem nje pronar i saj ne shqiperi dhe ai jam une ..
Ju falemderoj secilit prej jush qe interesohet
0666267228

Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Adresa
Lagjia gurra lezhe
Kodi Postar
33333
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 730 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?