Mercedes-Benz, 270, 2004, Naftë

9,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
2526
Titulli
Mercedes Benz w211 270 cdi
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
11.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2685 cc
Info Motorri
Cdi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
177 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
180000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Gri e erret
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Mercedes benz w211 270cdi avangarde, i ardhur nga Gjermania, 20 mij km ka ber ne Shqiperi. I jane kryer te gjitha sherbimet xhenerike ekstra ,turbin kolektor egr e shm t tj. Me xhama te zinj origjinal komplet makina, drita led para dhe te targa mbrapa, disqe ronal origjinal, goma te sapo ndrruara te reja fare, taksa dhe koalidim te bera para nji muaji. E gjith makina me ka vajtur shum lek dhe esht ne gjendje super. Fotot flasin vet????
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Gramsh
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 2
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 717 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?