Mercedes-Benz, A-Class, 2007, Naftë

4,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
4572
Titulli
Mercedes A180 CDI 2007 Full Option Automatike
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
16.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1,800 cc
Info Motorri
Nafte
Kilometra
186.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
3.6 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
MERCEDES-BENZ A180 CDI (NAFTE) KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , VITI 2007 , 186.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUARA TEK BENZ ME NR SHASIE , LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA , FULL OPTION , TAVAN PANORAMIK XHAMI , SALLON BEZHE LEKURE , SENSOR PARKING PARA DHE MBRAPA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , KONDICIONER , SEDILJE ME NGROHJE , CD-OPSIONE NE TIMON , DISQE DHE GOMA TE REJA , MBYLLJE QENDRORE ME PULT 2 CELESA ORIGJINAL. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON . E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4900 EURO. INFO : 0692765740
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 481 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?