Mercedes-Benz, B-Class, 2007, Naftë

5,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5973
Titulli
B-KLASS 200 CDI - AUTOMAT - AVANTGARDE - 2007
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
19.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1897 cc
Kilometra
170 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zezs
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
-MERCEDEZ B 200 CDI -VITI 2007 -MODELI AVANTGARDE -KAMBIO AUTOMATIKE -FENERET BI XENO ME RROTULLIM NE KTHESE -KLIMA BIZONALE PARA & MBRAPA -SENSORE PARKIMI ORIGJINAL DISJET R16 ME GOMAT MISCHELIN -PASQYRAT ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE !! *FILTRI PARTIKOLAR EURO 4 * ME DOGANE TE PAGUAR !! -GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!

☎️☎️☎️: 0695851577
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 142 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?