Mercedes-Benz, C-Class, 2001, Naftë

3,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
4018
Titulli
Shitet
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
220 cc
Info Motorri
Naft
Kilometra
190.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Ezez
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mercedes Benz C220 CDI Manual 6 marsha 190.000 viti 2001 me look 2005 makina esht shum e mbajtur dhe zdo sherbim i ber para nje muaj Cmimi 3.800€ ipa diskutueshem dhe spranoi ndrime shitet per arsye mos perdorimi te interesuarit te kontaktoin te numri 0694018979
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 381 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?