Mercedes-Benz, C-Class, 2005, Benzinë + Gas

6,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5625
Titulli
C200 Kompressor 2005 Benzin-Gaz
Gjendja
e Përdorur
Viti
2005
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1796 cc
Info Motorri
Kompressor
Kilometra
80000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Përshkrimi
Sensor parkimi para dhe mrapa, Sedilje me ngrohje, baxhe, navi, aux. Impjant gazi Lovato brenda garancise te gjitha sherbimet e kryera me fature nga servisi. Letrat e paguara per 1 vit. 80000 km origjinale. Makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga gjermania.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 346 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?