Mercedes-Benz, C-Class, 2007, Naftë

9,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
4005
Titulli
C220 Automatik Avantgarde nga GJERMANIA
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2007
Nr; Shasie (VIN)
Dergohet Privatisht
Garancia
2 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2148 cc
Info Motorri
CDI
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
170 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
204 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7.4 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.3 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
KONTAKT Whatsapp TEL Nr Gjerman 004917624119273 ose 0698155111


Shitet Mercedes-Benz C220 CDI i ardhur nga Gjermania. Eshte perdorur nga 1 pronar ne Gjermani te gjitha vitet. Kjo mund te shihet ne dokumentin e regjistrimit gjerman. Ferrota dhe disqe frenimi te reja. Goma Michelin 70%. Vaji i kambios i nderruar ne Gjermani para 4000 km. Cdo sherbim eshte i dokumentuar ne Librin E Servisit me Fatura si dhe ne Sistem Mercedes Benz ONLINE! Ne gjendje perfekte ska nevoje per asnje sherbim. Mbaj Garanci per km. Makina eshte gati per prove si tek Mercedes dhe ne rruge. Ju flm.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 544 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?