Mercedes-Benz, C-Class, 2009, Naftë

11,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
5136
Titulli
SAPO ARDHUR - C KLASS 220 - AVANTGARDE - 2008
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
08.08.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Kilometra
169000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
PERLA
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA -MERCEDEZ C220 * BLUEFFICENCY * -VITI 9/2009 -MODELI AVANTGARDE -SEDILJE LEKURE & RROBE AVANTGARDE -NAVIGACION SYSTEM , AUX , MP3 PLAYER -SENSORE PARKIMI (para&mbrapa) -FENERET ME LUPA XENO -SEDLJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE -PASQYRAT ME PALOSJE DHE LED -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -169.000 KM ME FATURA SHERBIMESH NE MERCEDEZ-BENZ TE KRYERA NE GJERMANI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE, MOTORRIKE DHE ESTETIKE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! ME DOGANE TE PAGUAR !! CEL: 068 21 21 347 * NA NDIQNI NE FAQEN E INSTAGRAMIT * frenk_auto_quality
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 366 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?