Mercedes-Benz, C-Class, 2009, Naftë

- €
Nr.Njoftimi [ID]
5788
Titulli
Mercedes C220 *Amg look*- Viti 2009- 145Km-Me Doga
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
29.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2148 cc
Kilometra
145 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Mercedes Benz C Class Model 204- *Amg Look*- ⛽️ 220 CDI- Viti 11/2009 Model 2010- 142 Kilometra-Kambio Automatike- Tip Tronik(+/-) - Me Navigator- Komando Ne Timon- Radio Am/Fm- CD- Bluetooth- Kart Memorie- Aux- Kompjuter Boardi- Limitator Shpejtsie- Clima Bi Zone- Sedilje Me Ngrohje- Sedilje Elektrike Me Masazh- Tapiceri 2 Llojesh Cope/Lekure- Xhama Elektrik- Pasqyra Elektrike- Perde Mbrapa- Sensor Parkimi Para Mbrapa- Xenon Light- Goma Michelin R17 90% Te Reja- Disqe Origjinale Tek Mercedes- Gjendje Shume E Mire Motorrike,Xhenerike Gjithashtu Dhe Vizuale- Me Dogan Te Paguar- E Sapo Ardhur Nga Gjermania- Cmimi I Diskutueshem Per Bleresit Serioz- Per Me Teper Informacion Na Gjeni Ne Faqen Tone Te Facebook ( Gjoni’s Auto) Dhe Ne Instagram AutoGjoni.
☎️:069 97 12 070
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 743 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?