Mercedes-Benz, C-Class, 2011, Naftë

14,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5286
Titulli
MERCEDEZ C 220 BLUEFFICENCY- AVANTGARDE- 2011
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
08.09.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
208 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI E ERRET
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-MERCEDEZ C 220 * BLUEFFICENCY * -MODELI AVANTGARDE -VITI 10/2011 MODEL 2012 -MODELI FACELIFT NGA FABRIKA -KAMBIO AUTOMATIKE -NAVIGACION SYSTEM ME EKRAN TE MADH -ECO (fiket ne semafor) -PASQYRAT ME PALOSJE DHE ME NGROHJE -SEDILJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE -TIMON MODEL 3-SH ME BUTONA -LIMITATOR DHE PILOT AUTOMATIK -FREXHAT ME LED , STOPAT ME LED -KLIMA DIXHITALE BIZONALE (para&mbrapa) -SENSORE PARKIMI ORIGJINAL MP4 , DVD , AUX , CD PLAYER , BLUETOOTH -KILOMETRA ORIGJINALE ME FATURA SHERBIMESH NE MERCEDEZ-BENZ !! GJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE DHE VIZUALE , JASHTE ZAKONISHT E MBAJTUR SI MAKINE !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE TE PAGUAR , GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!

* KILOMETRAT JANE ME LIBER SHERBIMI , MBAJ GARANCI PER ATO *

CEL : 068 21 21 347
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 875 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?