Mercedes-Benz, E-Class, 2001, Naftë

3,200 €
Nr.Njoftimi [ID]
5940
Titulli
Mercedes 4Fenersh 2001--2001-Mundesi Ndrrimi
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
16.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3200 cc
Kilometra
260000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Vishnje
Ngjyra Brënda
gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Përshkrimi
Mercedes E320 Avangarde-2001-Kamjo Automatike-Sensor Parkimi-Navi-Sallon mershini me levizje elektrike-Timoni me levizje-Butona ntimon-Perde-Ksenon posht lart-Disqe alumini-Cels me inoks-Me dokumenta te sapopaguara per 1 vit-Super makin-Shum e bukur dhe shum e mbajtur..
cmimi:3200 euro(I diskutushem)
(Mundesi Ndrrimi)
Cel:0698390100
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Sarandë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 558 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?