Mercedes-Benz, E-Class, 2004, Naftë

5,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
4342
Titulli
Okazion
Gjendja
e Përdorur
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2689 cc
Kilometra
259000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Siguria
  • Sensor Parkimi
  • Drita Xenon
Përshkrimi
Shitet Mercedes W211 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike makina permban keto opsione : sedilje gjysem rrobe gjysem me shin me ngrohje sensor parkimi origjinal limitator shpejtesie navi te madh shum e paster si brenda dhe jasht
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 261 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?