Mercedes-Benz, E-Class, 2005, Naftë

6,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5621
Titulli
MERCEDEZ E 220 CDI - AUTOMAT - NAVI - 2005
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2005
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
10.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
200 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
PERLA
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!
-NGJYRE *PERLA* NE DIELL MERR NUANCA !!
-MERCEDES E 220 CDI ( NAFTE )
-VITI 12/2004 MODEL 2005
-KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC +/-
-FENERE XENON/BI XENON ME LUPA , LEVIZIN SIPAS PREHJES SE TIMONIT
-KONDICIONER KLIMA BIZONALE !!
-NAVIGACION SYSTEM ME TOUCH SCREEN ANDROID , BLUETOOTH MUSIC DHE TELEFON , KARTE MEMORJE , DVD PLAYER , AUX !!!!!!
-TAPICERI NGJYRE E ZEZE (shume e mbajtur )
-DISJET DHE GOMAT R16 MISCHELIN !!
-PASQYRAT ME PALOSJE
-BAGAZHIER ME 6 CD
-SEDILJET ELEKTRIKE , ME FRYERJE & CFRYERJE SIAPAS POZICIONIT TE TRUPIT !!

SHUME E MBAJTUR SI MAKINE SI NGA ANA MOTORRIKE , XHENERIKE DHE AJO VIZUALE

-GJENDJA E MAKINES ESHTE SHUME E MIRE !!
-204.000 KM
-JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!
CEL:068 21 21 347

Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 869 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?