Mercedes-Benz, E-Class, 2008, Naftë

8,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
5882
Titulli
EVO 200 CDI dhjetor 2008 advangarde automat NAVI
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
08.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2148 cc
Kilometra
187000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
zeze
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
9 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet EVO 200 CDI viti dhjetor 2008 me 186 mije e ca kilometra eshte perdorur vetem si makine e dyte familjare kryesisht per rruge te gjata, makina eshte ne gjendje shume te mire, disponon kambio automatike, motorr 2148 nafte motorr shume ekonomik, navigator i madh satelitor modeli i fundit i kesaj serie me karte memorie dvd e shume opsione te tjera, bluetooth per telefonin, feneret me lupa inteligjente me xeno dhe bixenon, perde, model ADVANGARDE i zi nga jashte dhe lekure e zeze brenda me ngrohje
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Sulejman Delvina
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 167 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?