Mercedes-Benz, E-Class, 2010, Naftë

- €
Nr.Njoftimi [ID]
5539
Titulli
Mercedes E 350- 184 Km- 2010- Me Liber Sherbimi
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
02.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3498 cc
Kilometra
184.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E Zeze
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Mercedes E350 Avantgarde- Viti 2010- 184 Kilometra-Automat- Navi- Sensor Parkimi- Komando Ne Timon- Marshe Ne Timon- Sedilje Me Ngrohje- Tapiceri Gjysem Lekure Gjysem Cope Shume E Paster- Led- Drita Xenon- Pasqyra Me Palosje- Goma Te Reja Michelin- Gjendje Perfekte Xhenerike Dhe Motorrike- Me Liber Sherbimi- Makina Eshte E Sapoardhur Nga Gjermania.????????
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1769 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?