Harley-Davidson, 1340 cc, 2002

11,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7478
Titulli
Harley Davidson Road King Classic Special
Gjendja
e Përdorur
Marka
Harley-Davidson
Viti
2002
Ngjyra
E BARDHE
Dogana
e Paguar
Informacion shtesë
Karburanti
  • Benzinë
Kilometra
35000 miles
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1340 cc
Informacion shtesë
Harley Davidson Road King Classic, Karburator, me Targa shqiptare. Te gjitha Sherbime extra te kryera, me pjese origjinale nga HD, me inox; sedilje dhe valizhe te punuara me dore. Full extra. Marmita screaming eagle(te certifikuara). Ndricim led i jashtem dhe i brendshem. Goma origjinale Dunlop Amerikane -HD 2018, te shirit te bardhe, disqe me tela.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 217 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?