Gilera, 499 cc, 2009

2,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
5971
Titulli
Gilera nexus 500 centenario
Gjendja
e Përdorur
Marka
Gilera
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2009
Ngjyra
I kuq
Dogana
e Paguar
Postuar
19.11.2018
Informacion shtesë
Karburanti
  • Benzinë
Kilometra
4 km
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
499 cc
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Informacion shtesë
Shitet ose nderrohet Gilera Nexus 500 Centenario. Ne gjendje perfekte. Prodhim mjaft i vecante. Motorr mjaft i shpejt, komod dhe ekonomik. Variator dhe freksion Malossi, marmita Leovinci, tuba frenash me rrjet dhe rrip distribucioni i rinforcuar. Me letra te rregullta. Shitet ose nderrohet me makine
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 346 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?