Kymco, 200 cc, 2010

2,200 €
Nr.Njoftimi [ID]
5599
Titulli
Shitet Kymco Downtown
Gjendja
e Përdorur
Marka
Kymco
Çmim i Diskutueshëm
Jo
Viti
2010
Ngjyra
i bardhe
Dogana
e Paguar
Postuar
08.10.2018
Informacion shtesë
Karburanti
  • Benzinë
Kilometra
10.000 km
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
200 cc
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Informacion shtesë
Opsionet shtese : Downtown i 2010 ne gjendje perfekte me dogan te paguar gati per targim i ardhur nga Italia , Motorri eshte blere i ri i perdorur vetem nga nje pronar ,shum komod per udhetime dhe shum ekonomik,,sherbimet e bera rregullisht dhe te gatshem per cfardolloj prove kontrolli nga ana juaj,,,, injection abs goma te reja karikus per tel feneret me led +lup +te gjatat h7 ,, skafant mbrojtese origjinale (womo) dhe mbulese mbrojtese per matorrin origjinale (cmimi 2200 euro )
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 160 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?