Yamaha, 500 cc, 2002

2,600 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
5341
Titulli
T max 500
Gjendja
e Përdorur
Marka
Yamaha
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Informacion shtesë
Kilometra
41.000 km
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
500 cc
Informacion shtesë
Shitet motorr yamaha t max 500. Me letra te paguara deri n mars 2019 dhe te gjitha serviset e bera te Yamaha ne greqi! I gatshem per cdo lloj prove! Cmimi pak i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Sarandë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 2
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 395 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?