Suzuki, 250 cc, 2000

750 €
Gjendja
e Përdorur
Marka
Suzuki
Viti
2000
Madhësi Motori (cm³)
250 cc
Kilometra
53000 km
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
26.04.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Suzuki Burgman
Motorri eshte i pajisur me letra te rregullta shqiptare te paguara
I jan ber te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje shum te mire
Motorri eshte i gatshem per cdo lloj prove
Vendodhja
Adresa
Lagja pavaresia
Kodi Postar
9400
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin
  • 478 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *