Yamaha, 998 cc, 2001

2,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7076
Titulli
YAMAHA R1
Gjendja
e Përdorur
Marka
Yamaha
Viti
2001
Ngjyra
E kuqe
Dogana
e Paguar
Garancia
1 muaj
Informacion shtesë
Karburanti
 • Benzinë
Kilometra
47000 km
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
998 cc
Engine Cylinders
4
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
 • Me Motorr
Informacion shtesë
Dokumentat e rregullta dhe te paguara, sherbimet vaj, filtra dhe ferrota te sapondrruara
Cel. 0676463293
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 359 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?