Nissan, Murano, 2013, Naftë

16,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
5915
Titulli
Nissan Murano Tekna
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2488 cc
Info Motorri
2.5 dCi CVT 4x4
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
190 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
99500 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
20 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E Bardhe Perle
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
10.1 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6.8 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8.0 L/100 km
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Nissan Murano Tekna 2.5 dCi 4x4

Motori: 2.5 dCi (Pa takse luksi)
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike
Fuqia motorike: 190 KF
Viti i Prodhimit: 2013
Konsumi i kombinuar: 8.0L / 100 Km
Tapicieria: Lekure e zeze
Kilometra: 99.500 Km (Origjinale te garantuara)

Opsionet:
1. ABS + ESP + AFU
2. Klima automatike me 2 zona
3. Tapicieri lekure
4. Sediljet para dhe mbrapa me ngrohje
5. Pasqyrat elektrike me ngrohje, palosje dhe veteerresim
6. Sediljet elektrike me memorje me rregullim lumbari
7. Kamera Parkimi mbrapa
8. Xhamat e pasem te erret
9. Navigator
10. Drita BiXenon
11. Tavan Panoramik me hapje
12. Disqe alumini 20'
13. Bagazhi elektrik automatik, me hapje dhe nga pulti
14. Asistence ne malore (Hillassist)
15. Sistem audio Bose
16. Multimedia me AUX, Bluetooth, MP3, DAB
17. Keyless Entry & Start
18. Pilot automatik me limitator
19. Sensor drite dhe shiu
20. Drita mjegulle
21. Kompjuter bordi
22. Timon lekure elektrik dinamik, multifunksional
23. Ngjyra e bardhe Perle

Versioni Full Option
Makina eshte ne gjendje perfekte, e mbajtur me kujdes dhe cdo sherbim i kryer ne koncesionarin e Nissan.
Eshte blere me 0km ne vitin 2013 tek Nissan.
Nuk behen nderrime, vetem shitje.

Cmimi: 16.900 Euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga 29 Nentori, Perballe ish Doganes
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 104 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?