Opel, Meriva, 2004, Naftë

2,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
4624
Titulli
Opel meriva 1.7 cdti 2004
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
21.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1700 cc
Info Motorri
Diesel
Kilometra
230000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Standart
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Përshkrimi
Shitet opel meriva 1.7 cdti nafte viti 2004 kambio manuale,i ardhur nga italia para 2 muajsh,sapo targuar dokumenta te prera per 1 vit,kit freksioni dhe te gjith sherbimet e kreyera..kilometra origjinale..xhama te zinj mrapa origjinale..shum ekonomike..shitet 2800 euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 284 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?