pjes kembimi per mercedes benz w123..200D

00,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9112
Titulli
pjes kembimi per mercedes benz w123..200D
Disponueshmëria
Gjëndje
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
190
Informacion shtesë
Përshkrimi
mercedes benz w123..200D per pjes kembimi
motorr
kambio
dinamo
motorrin
kroskot
sinjale
stopa
fener
radiator
xhenerike
xhamat
kuader etj etj
makines i ndodhen te gjitha pjeset dhe motorrin dhe kambion e ka ne gjendje perfekte makina ndodhet ne tirane kombinat nr tel:0673237155
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
kombinat
Kodi Postar
1001
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 2
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 466 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?