Pjese per Porsche Panamera,Tiguan,Touran,Rexton,X6

60 €
Titulli
Pjese per Porsche Panamera,Tiguan,Touran,Rexton,X6
Gjendja
e Përdorur
Numri i Referencës
RF359151
Postuar
23.04.2017
Informacion shtesë
Përshkrimi
Tregtojme Pjese Kembimi per Bmv z4,Porsche Panamera,Bmv x5,x6,Touran,Tuareg,Rexton,Golf 5,6,Audi a4,A8,etj.Cdo Pjese Kembimi ne gjendje te rregullt dhe e importuar nga Italia dhe Gjermania..
Vendodhja
Adresa
Levan Fier
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin
  • 670 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *