Shitet seti kastofon origjinal w203 lev marshi etj

120 €
Nr. Njoftimi [ID]
2757
Titulli
Shitet seti kastofon origjinal w203 lev marshi etj
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes Benz
Modeli
C220 CDI
Postuar
19.09.2017
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet seti komlet, kasetofon origjinal, leva marshit avantgarde, programator konfisioneri se dhe plastikat. W203
C220 c200 c270
Per te gjitha modelet c class nga 2000 deri ne 2004
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 700 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?