Pjese Ford Mondeo viti 2013 - 2019

250 €
Nr.Njoftimi [ID]
9696
Titulli
Pjese Ford Mondeo viti 2013 - 2019
Gjendja
e Përdorur
Marka
Ford
Modeli
Mondeo
Informacion shtesë
Përshkrimi
Pjese origjinale Ford Mondeo modeli vitit 2013-2019
Pjese shpatulles suspencioni krahu pasagjerit mbrapa komplet e cila perfshin:
1. krah alumini + gomina
2. kuzhinete moco
3. tambure + ferrotat
4. elektromotorri I frenave te dores
5. krah hekuri me gominat 2 cope
6. nofulla
7. Stabilizator
Ju lutem shikoni fotot dhe numrat e pjesës.
Çmimi për të gjitha komplet
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1015
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 49 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?