Pjese kembimi Mitscubish Pajero Sport 3.0 V6 2004.

20 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7349
Titulli
Pjese kembimi Mitscubish Pajero Sport 3.0 V6 2004.
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Informacion shtesë
Përshkrimi
Disponojme pjese kembimi te perdorura dhe origjinale Mitscubish Pajero 3.0 V6 kambio automatike 2004.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Fier
Adresa
Ne qender te Levanit prane shkolles.
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 236 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?