Pjese per Porsche Panamera,Tiguan,Touran,Rexton,X6

60 €
Numri i Referencës
RF153030
Titulli
Pjese per Porsche Panamera,Tiguan,Touran,Rexton,X6
Gjendja
e Përdorur
Postuar
23.04.2017
Informacion shtesë
Përshkrimi
Tregtojme Pjese Kembimi per Bmv z4,Porsche Panamera,Bmv x5,x6,Touran,Tuareg,Rexton,Golf 5,6,Audi a4,A8,etj.Cdo Pjese Kembimi ne gjendje te rregullt dhe e importuar nga Italia dhe Gjermania..
Vendodhja
Adresa
Levan Fier
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 646 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *