PISTONA KAZANI VETSHKARKUES

1 €
Nr.Njoftimi [ID]
5440
Titulli
PISTONA KAZANI VETSHKARKUES
Disponueshmëria
Me Porosi
Gjendja
e Re
Postuar
23.09.2018
Informacion shtesë
Përshkrimi
shiten pistona kazani traileri te cdo lloj marke
edhe kite revizionimi , GOMINA DHE GUIDA
gomina permistopa te ndryshem
pjes te ndryshme per skavatora,fadroma,
per me shume kontaktoni
PRODHIM ITALIAN ME STANDARTE EUROPIANE
+355695771111
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Fierit
Qyteti
Lushnje
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 515 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?