Porsche, Cayenne, 2013, Benzinë

- €
Nr.Njoftimi [ID]
5885
Titulli
*Okazion* Porsche Cayenne-Viti 2013-⛽️3.6 Benzin
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2013
Dogana
e Paguar
Postuar
08.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3598 cc
Kilometra
81.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
☎️:069 97 12 070
????Shitet Porsche Cayenne Full Option- ????⛽️3.6 Petrol-???? 81.000 Kilometra-????Viti 2013-????Kambio Automatike (+/-)Sport-????Navigator-????Radio Am/Fm-????Tel- Bluetooth-????Aux-????Klima BiZone-????Computer Board-????Komando Ne Timon-????Limitator Shpejtsie-????Tapiceri Lekure Bezhe Shume E Paster-????Sedilje Elektrike(Me Ngrohje)-????Xhama Elektrik- Pasqyra Elektrike Dhe Me Palosje-????Tavan Panoramik Me Hapje-????Sensor Parkimi Para Mbrapa-????Xenon/Bixeno-????Led-????Goma Te Reja-????Disje Origjinale Tek Porsche-????Gjendje Shume Te Mire Xhenerike Motorrike Gjithashtu Dhe Nga Ana Vizuale-????Me Letra Te Paguara-????Jam I Gatshem Per Cdo Prov Nga Ana Juaj-????Per Me Teper Informacion...

☎️☎️:069 97 12 070
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 183 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?