RSS Feed

https://www.autobox.al/templates/makina-v.4.7/img/logo.png Posto/Kërko Automjete Online | AutoBox.al https://www.autobox.al/ Njoftime nga Indri Hoxha https://www.autobox.al/nissanalbania/ Nissan, Murano, 2013, Naftë https://www.autobox.al/nissan/murano/nissan-murano-2013-nafte-5915.html https://www.autobox.al/nissan/murano/nissan-murano-2013-nafte-5915.html Tue, 13 Nov 2018 17:05:54 +0300 Murano Nissan, Murano, 2013, Naftë  
Kategoria: Nissan, Murano
Çmimi: 16,900 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2013
Kategoria: Murano
]]>
Renault, Trafic, 2016, Naftë https://www.autobox.al/renault/trafix/renault-trafic-2016-nafte-5732.html https://www.autobox.al/renault/trafix/renault-trafic-2016-nafte-5732.html Tue, 23 Oct 2018 11:00:47 +0300 Trafic Renault, Trafic, 2016, Naftë  
Kategoria: Renault, Trafic
Çmimi: 13,500 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2016
Kategoria: Trafic
]]>
Renault, Clio, 2015, Naftë https://www.autobox.al/renault/clio/renault-clio-2015-nafte-5731.html https://www.autobox.al/renault/clio/renault-clio-2015-nafte-5731.html Tue, 23 Oct 2018 10:25:51 +0300 Clio Renault, Clio, 2015, Naftë  
Kategoria: Renault, Clio
Çmimi: 8,500 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2015
Kategoria: Clio
]]>
Nissan, Qashqai, 2016, Naftë https://www.autobox.al/nissan/qashqai/nissan-qashqai-2016-nafte-5730.html https://www.autobox.al/nissan/qashqai/nissan-qashqai-2016-nafte-5730.html Tue, 23 Oct 2018 10:07:25 +0300 Qashqai Nissan, Qashqai, 2016, Naftë  
Kategoria: Nissan, Qashqai
Çmimi: 16,300 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2016
Kategoria: Qashqai
]]>
Nissan, Micra, 2015, Benzinë https://www.autobox.al/nissan/micra/nissan-micra-2015-benzine-5729.html https://www.autobox.al/nissan/micra/nissan-micra-2015-benzine-5729.html Tue, 23 Oct 2018 09:46:51 +0300 Micra Nissan, Micra, 2015, Benzinë  
Kategoria: Nissan, Micra
Çmimi: 8,400 €
Karburanti: Benzinë
Viti: 2015
Kategoria: Micra
]]>
Dacia, Sandero, 2016, Naftë https://www.autobox.al/dacia/sandero/dacia-sandero-2016-nafte-5712.html https://www.autobox.al/dacia/sandero/dacia-sandero-2016-nafte-5712.html Mon, 22 Oct 2018 16:17:22 +0300 Sandero Dacia, Sandero, 2016, Naftë  
Kategoria: Dacia, Sandero
Çmimi: 7,700 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2016
Kategoria: Sandero
]]>
Dacia, Logan, 2015, Naftë https://www.autobox.al/dacia/logan/dacia-logan-2015-nafte-5711.html https://www.autobox.al/dacia/logan/dacia-logan-2015-nafte-5711.html Mon, 22 Oct 2018 15:43:44 +0300 Logan Dacia, Logan, 2015, Naftë  
Kategoria: Dacia, Logan
Çmimi: 5,700 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2015
Kategoria: Logan
]]>
Dacia, Lodgy, 2015, Naftë https://www.autobox.al/dacia/lodgy/dacia-lodgy-2015-nafte-5710.html https://www.autobox.al/dacia/lodgy/dacia-lodgy-2015-nafte-5710.html Mon, 22 Oct 2018 15:27:45 +0300 Lodgy Dacia, Lodgy, 2015, Naftë  
Kategoria: Dacia, Lodgy
Çmimi: 7,500 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2015
Kategoria: Lodgy
]]>
Dacia, Duster, 2015, Naftë https://www.autobox.al/dacia/duster/dacia-duster-2015-nafte-5709.html https://www.autobox.al/dacia/duster/dacia-duster-2015-nafte-5709.html Mon, 22 Oct 2018 14:39:21 +0300 Duster Dacia, Duster, 2015, Naftë  
Kategoria: Dacia, Duster
Çmimi: 8,700 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2015
Kategoria: Duster
]]>
Dacia, Sandero, 2015, Naftë https://www.autobox.al/dacia/sandero/dacia-sandero-2015-nafte-5708.html https://www.autobox.al/dacia/sandero/dacia-sandero-2015-nafte-5708.html Mon, 22 Oct 2018 13:44:31 +0300 Sandero Dacia, Sandero, 2015, Naftë  
Kategoria: Dacia, Sandero
Çmimi: 5,500 €
Karburanti: Naftë
Viti: 2015
Kategoria: Sandero
]]>
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim