Citroen, C1, 2008, Benzinë

0,001 €
Nr. Njoftimi [ID]
4256
Titulli
Shitet Citroen C1
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
08.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Info Motorri
3 pistona
Kilometra
92500 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
e zeze
Ngjyra Brënda
e zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Citroen C1 1.0 cc me 3 Pistona.Cmimi i diskutueshem! Tel 0695687553
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 751 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?