Mercedes-Benz, A-Class, 2006, Benzinë

3,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4345
Titulli
Benz 150 Viti 2006
Gjendja
e Re
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Postuar
16.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1500 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
90 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
156000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
bijeqelli
Ngjyra Brënda
e zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.8 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada DR_TR km 13,
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 53 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?