Mercedes-Benz, E-Class, 2004, Naftë

5,800 €
Nr. Njoftimi [ID]
4342
Titulli
Okazion
Gjendja
e Përdorur
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2689 cc
Kilometra
259000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Siguria
  • Sensor Parkimi
  • Drita Xenon
Përshkrimi
Shitet Mercedes W211 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike makina permban keto opsione : sedilje gjysem rrobe gjysem me shin me ngrohje sensor parkimi origjinal limitator shpejtesie navi te madh shum e paster si brenda dhe jasht
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 126 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?