Mercedes-Benz, S-Class, 2002, Naftë

3,500 €
Nr. Njoftimi [ID]
3576
Titulli
Shitet Mercedez-Benz S320
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
26.01.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3200 cc
Kilometra
11111 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Benc S320 Cdi .viti 2002 full ekstra motori eshte 2004 xhami i madh perpara me ngjyre viti 2004 letra i ka te paguara per nji vite ne dhjetor! me baxho cmimi 3500euro i diskutushem
Cel 0697690837
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Pogradec
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1187 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?