Renault, Captur, 2015, Naftë

1 €
Nr. Njoftimi [ID]
4350
Titulli
Renault Captur Outdoor 1.5 dCi Kambio Automat, Vit
Gjendja
e Përdorur
Viti
2015
Dogana
e Paguar
Postuar
16.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1461 cc
Kilometra
47000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Renault Captur paketa Outdoor vitit 2015
Kambio Automatike EDC ( Dopio Freksion)
Motorri: 1.5 dCi Nafte Super Ekonomik,
47.000 Km origjinale
Automjet me 1 pronar te meparshem
I blere ne koncesionar
Letra te paguara
Cmim Oferte.Kontakt Andi Toska,
0682066014
Faleminderit
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 270 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?