Toyota, RAV4, 2011, Naftë

15,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4349
Titulli
TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - DIEZEL - 2011
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
16.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2200 cc
Kilometra
118000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
PERLA
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-TOYOTA RAV 4 -KAMBIO AUTOMATIKE + TIP TRONIC -TAPICERI LEKURE DHE KAMOSH -TIMON MULTIFUNKSIONAL & NDERRIM MARSHESH NE TIMON -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -XHAMAT E ERRET ORIGJINAL NGA FABRIKA -PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE -GOMAT E REJA VERORE TE SAPO VENA -SEDILJE ME NGROHJE DHE ME FRYERJE ÇFRYERJE SIAPS POZICIONT TE TRUPIT !! -FENERET ME LUPA DHE ME PREHJE SIPAS TIMONIT !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DETYRIME DOGANORE TE PAGUARA !! *GJENDJA E MAKINES ESHTE SI E RE * NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM PER ME SHUME INFO CEL :069 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 158 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?