Volkswagen, Golf, 2007, Naftë

7,600 €
Nr. Njoftimi [ID]
4341
Titulli
VW GOLF CROSS-NAFTE-AUTOMATIK-2007-FULL
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2007
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1968 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
136000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Perla bojqielli
Ngjyra Brënda
Bojqielli-zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
????????VW GOLF PLUS CROSS????????
????VITI 2007
???? Seria CROSS-SPECIAL EDITION
????Fuqia: 150 HP
????Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 5.4 litra
????Standardi i emetimit te gazërave: EURO 4
????136000KM(Te certifikuara me certifikata TUV Gjerman dhe Liber Sherbimi perkates) me garanci
????KAMBIO AUTOMATIKE
????NAVIGATOR CDROM- RADIO FM/AM - MP3
????SENSORE PARKIMI
????Sedilet Para me ngrohje
????PILOT AUTOMATIK
????KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI)
???? SENSORE SHIU&DRITE
????XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
????DESIGN UNIC- PAKETA CHROM
???? 2 CELESA ME PULT
????Airbag(SRS), ABS,BAS
????ESP( Sistem kundra rrëshqitjes,
????DISQE ALUMINI 17 inches me Goma Hankook 90% per te gjitha stinet
????GANXHO RIMORKIMI
????GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
????DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR-
????MAKINA ESHT E PA TARGUAR
????????????????SAPOARDHUR NGA Gjermania????????????????
????????????????CMIMI I DISKUTUESHEM????????????????
✅✅✅7600€✅✅✅✅
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 269 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?