Volkswagen, Touran, 2009, Naftë

8,400 €
Nr. Njoftimi [ID]
4340
Titulli
VW TOURAN-2.0 nafte-AUTOMATIK-FULL-09
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Wagon
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1986 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
130000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
????????VW TOURAN HIGHLINE????????
????VITI 2009
???? Seria HIGHLINE
????Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 5.4 litra
????Standardi i emetimit te gazërave: EURO 4
????130000KM(Te certifikuara me certifikata TUV Gjerman dhe Liber Sherbimi perkates) me garanci
????7 VENDE
????KAMBIO AUTOMATIKE
????NAVIGATOR me TOUCH-CD ROM- RADIO FM/AM
????KOMANDA TEK TIMONI
????VETPARKIM ( VW SELFPARKING)
????SENSORE PARKIMI PARA & MPRAPA me optike te navigatori
????PILOT AUTOMATIK
????KLIMA ME 2 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI)
????PASQYRA me Palosje
???? SENSORE SHIU&DRITE
????XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
????PAKETA CHROM jasht & ALUMINIUM Brenda
????Airbag(SRS), ABS,BAS
????ESP( Sistem kundra rrëshqitjes,
????DISQE ALUMINI 16 inches me Goma 90% per te gjitha stinet
????GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
????DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR-
????MAKINA ESHT E PA TARGUAR
????????????????SAPOARDHUR NGA Gjermania????????????????
????????????????CMIMI I DISKUTUESHEM????????????????
✅✅✅8400€✅✅✅✅
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 381 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?