Mercedes-Benz, B-Class, 2006, Naftë

6,300 €
Nr. Njoftimi [ID]
4565
Titulli
Shitet Mercedes-Benz
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Nr; Shasie (VIN)
000000
Garancia
8 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
200 cc
Info Motorri
200
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
200 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
14000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.8 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.9 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Telefon
 • USB
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Makina ka ardhur nga gjermania ka pak kohe qe ka ardh nga gjermani eshte me dogan dhe targat te rregullta shqiptare gjithshka eshte ne rregullu me sherbime me tgjitha.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 890 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?