Mercedes-Benz, C-Class, 2010, Naftë

13,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3735
Titulli
MERCEDEZ C220 BLUEFFICENCY- AVANTGARDE - 2010
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
166000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
4
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
ZEZE METALIK
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
-MERCEDEZ C220 BLUEFFICENCY
-VITI 9/2010
-MODELI AVANTGARDE
-166.000 KM ORIGJINALE ME FATURA SHERBIMESH TE KRYERA TEK MERCEDEZ NE GJERMANI !!
-NAVIGACIO SYSTEM , AUX , MP3 ,BLUETOOTH
SEDILJE ME NGROHJE DHE ME FRYERJE SIAPAS POZICIONIT TE TRUPIT !!
-PASQYRA DHE STOPAT ME LED
-DRITA BI-XENON ME LEVIZJE NE KTHESE+ LARJE FENERASH
-BAGAZHIER ME 6 CD
-DISJET 17-INCH ME GOMAT MISCHELIN
ORIGJINALE AVANTGARDE !!

FULL OPTION
ME DOGANE TE PAGUAR , SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !!
CEL:+355 69 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 502 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?