Seat, Ibiza, 2006, Naftë

2,700 €
Nr. Njoftimi [ID]
4562
Titulli
OKAZION ! SEAT IBIZA 1.4 NAFTE
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Jo
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1422 cc
Info Motorri
1.4 NAFTE
Kilometra
210000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
13 " - Alumin
Ngjyra Jasht
GRI
Ngjyra Brënda
E ZEZE DHE GRI
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
OKAZION ! SHITET SEAT IBIZA 1.4 NAFTE 2006 . MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR . MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MOTORRIKE PO ASHTU DHE XHENERIKE . SENSOR PARKIMI PASQYRA ELEKTRIKE . VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA . MAKINA NDODHET NE DURRES .
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 151 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?