Volkswagen, Tiguan, 2008, Naftë

13,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3733
Titulli
VW TIGUAN - PANORAMA - SUPER FULL OPTION - 2008
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
146000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
BOJEQELLI
Ngjyra Brënda
BEZHE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
VW TIGUAN -VITI 9/2008 -MOTORRI 2.0 TDI -KAMBIO AUTOMATIKE DSG -TAVAN XHAMI PANORAMIK -LEKURE BEZHE (shume e paster dhe e mbajtur) -FENERET ME XENON DHE ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE -SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE , FRYERJE DHE CFRYERJE . -XHAMAT E ZI -NAVIGACION SYSTEM , KAMERA PARKIMI , SENSORE PARKIMI , -TIMON 3-SH ME BUTONA ***MAKINA KA OPSIONIN E VETE PARKIMIT QE PARKOHET VETE**** SUPER FULL OPTION !! ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! +355 69 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 349 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?