Toyota, RAV4, 2006, Naftë

8,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
6012
Titulli
TOYOTA RAV 4 ~ KAMERA ~ LEKURE ~ NAVI ~ 06
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
26.11.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2189 cc
Kilometra
158000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
ULLI
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-TOYOTA RAV 4
-VITI 12/2006
-MODEL EXECUTIVE ( FULL ME OPSIONE )
-MOTORRI 2.2 NAFTE
-TAPICERI LEKURE E ZEZE * SI TE REJA *
-START/STOP (Ndezje me Gisht )
-KAMERA PARKIMI
-NAVI I MADH , MP3 , CD , BLUETOOTH
-XHAMAT E ERRET ORIGJINAL ( FABRIKE )
-SEDILJET ELEKTRIKE & FRYERJE, ÇFRYERJE -SIPAS POZICIONIT TE TRUPIT & NGROHJE
-PASQYRAT ME PALOSJE
-GOMAT POTHUAJSE TE REJA 10/10

MAKINA DISPONON 158.000 KM ORIGJINALE DHE ME LIBER SHERBIMI DHE ESHTE AKOMA ME KOLAUDIM GJERMAN . ÇDO SHERBIM ESHTE KRYER TEK TOYOTA NE GJERMANI !!

*GJENDJA E MAKINES ESHTE PERFEKTE, NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM *

ME DOGANE TE PAGUAR , SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!

CMIMI I DISKUTUESHEM , VETEM PER BLERES SERIOZ !!!

☎️ : 068 21 21 347

INSTAGRAM : frenk_auto_quality
FACEBOOK : https://www.facebook.com/Frenk-Auto-Quality-213613372654830/
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 163 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?