Toyota, RAV4, 2011, Naftë

14,900 €
Nr.Njoftimi [ID]
4569
Titulli
TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - FULL OPTION - 2011
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2011
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2,200 cc
Kilometra
112000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E BARDHE PERLA
Ngjyra Brënda
ZEZE
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 5
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
-TOYOTA RAV 4 -KAMBIO AUTOMATIKE + TIP TRONIC -TAPICERI LEKURE DHE KAMOSH -TIMON MULTIFUNKSIONAL & NDERRIM MARSHESH NE TIMON -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -XHAMAT E ERRET ORIGJINAL NGA FABRIKA -PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE -GOMAT E REJA VERORE TE SAPO VENA -SEDILJE ME NGROHJE DHE ME FRYERJE ÇFRYERJE SIAPS POZICIONT TE TRUPIT !! -FENERET ME LUPA DHE ME PREHJE SIPAS TIMONIT !! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DETYRIME DOGANORE TE PAGUARA !! *GJENDJA E MAKINES ESHTE SI E RE * NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM PER ME SHUME INFO CEL :069 948 5186
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 447 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?