Toyota, RAV4, 2013, Naftë

19,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5778
Titulli
TOYOTA RAV 4 - AUTOMATIK - BENZINE+GAZ - 2013
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
28.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2400 cc
Kilometra
136000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
E BARDHE
Ngjyra Brënda
LEKURE GRI
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
TOYOTA RAV 4 VITI 2013 KAMBIO AUTOMATIKE MOTORR 2.5 BENZINE + GAZ TAPICERI LEKURE (shume e paster dhe e mbajtur ) BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE SEDILJE ELEKTIRKE DHE ME NGROHJE KAMERA PARKIMI , MP3 , BLUETOOTH, AUX XHAMAT E ZI ORIGJINAL (nga Fabrika ) KLIMA DIXHITALE ETJ ETJ . 91.000 MILJE OSE 136.000 KM !! ME LETRA TE PAGUARA , DHE DOKUMENTACION TE RREGULL , JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! ☎️ : +355 69 208 0779
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 314 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?