Volkswagen, Golf, 1999, Benzinë

2,700 €
Nr. Njoftimi [ID]
4010
Titulli
Shitet golf 4
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
1999
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1.4 cc
Info Motorri
1.4
Kilometra
245000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E kuqe
Ngjyra Brënda
Bezh
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Përshkrimi
Shitet: golf 4
viti 99 1.4 benzin
km:245000
Cmimi: 2700€ pak i diskutushem
Numri i Celularit: 0686786798 Vendodhja: Sarande
opsionet shtes:
kamjo manuale me 5 marsha +1 me dokumenta te regullta deri ne 8 gusht te 2018 siguracion kasko ne gusht 2018 goma te reja mishelin bateri e re bos orgjinale. salloni 100% meshin ngjyr bezh timoni me ulje ngritje; veshja e timonit meshin i punuar me dor. Sherbimet i jane bere te tera vajra filtra nga ana xhenerike eshte ne gjendje te shkelqyer, armotizator te rinj susta te reja nga pamja e jashtme eshte sic e shihni ne foto nuk ka gervishje apo goditje muzika esht perfekte ka 4 bokse orgjinal + 2 bokse nga mbrapa 1 gufer dhe amflikator me kater dalje kasetofon pioner orgjinal, mbyllja me pult dhe sinjal alarmi, xhama te zinj te shenuar ne leje qarkullimi. Per sqarime te tjera mund te kontaktoni.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Sarandë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 286 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?