Volkswagen, Golf, 1999, Naftë

2,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
5667
Titulli
Volkswagen Golf IV
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
1999
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
16.10.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1896 cc
Info Motorri
1.9 TDI
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
130 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
216000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Blu e erret
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7.0 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.3 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet Volkswagen Golf IV ne gjendje te mire teknike dhe estetike.
Tapicieri lekure ne gjendje te mire. Disqe alumini. Goma 100% te reja.
Viti i prodhimit: 1999
Kilometra: 216.000
Motorri: 1.9 TDI (DI e kuqe)
Kambio: Manuale
Cmimi: 2500 Euro
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 471 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?