Volkswagen, Golf, 2006, Naftë

5,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
4678
Titulli
Golf V automat
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
27.05.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1910 cc
Info Motorri
1.9 nafte
Kilometra
197233 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Zeze
Ngjyra Brënda
Bezhe lekure dhe kamosh
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 558 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?